MS3475W22-55PZLC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3475W22-55PZLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN HSG PLUG 55POS STRGHT PIN
Podatkovni listi: MS3475W22-55PZLC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3475W22-55PZLC
Številka dela MS3475W22-55PZLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN HSG PLUG 55POS STRGHT PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1587 pcs Podatkovni list MS3475W22-55PZLC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena AMS3475W22-55PZLC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 55
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS3475W22-55PZLC
Velik premer dobavljen 22-55 Vstavi material Aluminum, Olive Drab Cadmium
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut, Ground
Razširjen opis 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground Opis CONN HSG PLUG 55POS STRGHT PIN
Tok - Max / Contact Bayonet Lock Material spenjanja oreškov, plating 1.656" (42.06mm)
Premer spojne gredi Cadmium Kontaktiraj obliko -
Kontaktni material Z Vrsta priključka Plug Housing
Material telesa -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3475W22-55S
MS3475W22-55S
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG 55POS INLINE SCKT
Na zalogi: 1099 pcs
Prenesi: MS3475W22-55S.pdf
RFQ
MS3475W22-55PZ
MS3475W22-55PZ
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP