MS3475W22-55SY
pregled izdelka
Številka dela: MS3475W22-55SY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG 55POS INLINE SCKT
Podatkovni listi: MS3475W22-55SY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3475W22-55SY
Številka dela MS3475W22-55SY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG 55POS INLINE SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1195 pcs Podatkovni list MS3475W22-55SY.pdf
Napetost - ocenjena 600VAC Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II
RoHS Status Bulk Druga imena AMS3475W22-55SY
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 55
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS3475W22-55SY
Velik premer dobavljen 22-55 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG 55POS INLINE SCKT
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Bayonet Lock