MS3476A10-6S
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3476A10-6S
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 6POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS3476A10-6S.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3476A10-6S
Številka dela MS3476A10-6S Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 6POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2694 pcs Podatkovni list MS3476A10-6S.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 10-6 Shell material Aluminum
Shell Finish Black Anodized Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II
Pakiranje Bulk Druga imena AMS3476A10-6S
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 6 (Power) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Black
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Industrial, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3476A12-10P
MS3476A12-10P
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 2307 pcs
Prenesi: MS3476A12-10P.pdf
RFQ
MS3476A10-6SW
MS3476A10-6SW
Opis: CONN PLUG FMALE 6POS GOLD CRIMP