MS3476A14-18A
pregled izdelka
Številka dela: MS3476A14-18A
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE
Podatkovni listi: MS3476A14-18A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3476A14-18A
Številka dela MS3476A14-18A Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2258 pcs Podatkovni list MS3476A14-18A.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 14-18
Shell material Aluminum Shell Finish Anodized
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3476A14-18A Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 18
Barva ohišja Black Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Anodized Black Premer spojne gredi 1.183" (30.05mm)