MS3476A18-32B
pregled izdelka
Številka dela: MS3476A18-32B
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
Podatkovni listi: MS3476A18-32B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3476A18-32B
Številka dela MS3476A18-32B Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1835 pcs Podatkovni list MS3476A18-32B.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 18-32
Shell material Aluminum Shell Finish Anodized
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3476A18-32B Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 32
Barva ohišja Black Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Anodized Black Premer spojne gredi 1.391" (35.33mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3476A18-11B
MS3476A18-11B
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN HSG PLUG 11POS STRGHT SKT
Na zalogi: 1817 pcs
Prenesi: MS3476A18-11B.pdf
RFQ
MS3476A18-32AW
MS3476A18-32AW
Opis: CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE
Na zalogi: 2064 pcs
Prenesi: MS3476A18-32AW.pdf
RFQ
MS3476A18-32BZ
MS3476A18-32BZ
Opis: CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
Prenesi: MS3476A18-32BZ.pdf
MS3476A18-32BX
MS3476A18-32BX