MS3476A20-16B
pregled izdelka
Številka dela: MS3476A20-16B
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 16POS INLINE
Podatkovni listi: MS3476A20-16B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3476A20-16B
Številka dela MS3476A20-16B Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 16POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2542 pcs Podatkovni list MS3476A20-16B.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-16
Shell material Aluminum Shell Finish Anodized
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3476A20-16B Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 16
Barva ohišja Black Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Anodized Black Premer spojne gredi 1.531" (38.89mm)