MS3476A20-41AY
pregled izdelka
Številka dela: MS3476A20-41AY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
Podatkovni listi: MS3476A20-41AY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3476A20-41AY
Številka dela MS3476A20-41AY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1914 pcs Podatkovni list MS3476A20-41AY.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-41
Shell material Aluminum Shell Finish Anodized
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3476A20-41AY Usmerjenost Y
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 41
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Black Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Anodized Black Premer spojne gredi 1.531" (38.89mm)