MS3476L12-10PZ
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3476L12-10PZ
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG 10POS INLINE PIN
Podatkovni listi: MS3476L12-10PZ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3476L12-10PZ
Številka dela MS3476L12-10PZ Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG 10POS INLINE PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2199 pcs Podatkovni list MS3476L12-10PZ.pdf
Napetost - ocenjena 600VAC Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II
RoHS Status Bulk Druga imena AMS3476L12-10PZ
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 10
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS3476L12-10PZ
Velik premer dobavljen 12-10 Lastnosti -
Razširjen opis 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG 10POS INLINE PIN
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Bayonet Lock