MS3476L16-26SW
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3476L16-26SW
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG 26POS INLINE SCKT
Podatkovni listi: MS3476L16-26SW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3476L16-26SW
Številka dela MS3476L16-26SW Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG 26POS INLINE SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1953 pcs Podatkovni list MS3476L16-26SW.pdf
Napetost - ocenjena 600VAC Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II
RoHS Status Bulk Druga imena AMS3476L16-26SW
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 26
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS3476L16-26SW
Velik premer dobavljen 16-26 Lastnosti -
Razširjen opis 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG 26POS INLINE SCKT
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Bayonet Lock