| Številka dela | MS3476L18-11B | Proizvajalec | Amphenol Aerospace Operations |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Količina na voljo | 2192 pcs | Podatkovni list | MS3476L18-11B.pdf |
| Tip | For Female Sockets | Ščitenje | Unshielded |
| Velikost školjke, MIL | - | Shell Size - Vstavi | 18-11 |
| Shell material | Aluminum | Shell Finish | Electroless Nickel |
| Serija | Military, MIL-DTL-26482 Series II | Pakiranje | Bulk |
| Druga imena | AMS3476L18-11B | Usmerjenost | N (Normal) |
| delovna temperatura | -65°C ~ 200°C | Število pozicij | 11 |
| Opomba | Contacts Not Included | Tip montaže | Free Hanging (In-Line) |
| Montažna funkcija | - | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materialna ocena vnetljivosti | - | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 16 Weeks |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Vstavi material | - |
| Ingress Protection | Environment Resistant | Vključuje | - |
| Barva ohišja | Silver | Lastnosti | Coupling Nut |
| Tip pritrjevanja | Bayonet Lock | natančen opis | 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut |
| Material spenjanja oreškov, plating | Aluminum, Electroless Nickel | Premer spojne gredi | 1.391" (35.33mm) |