MS3476W18-11BY
pregled izdelka
Številka dela: MS3476W18-11BY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE
Podatkovni listi: MS3476W18-11BY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3476W18-11BY
Številka dela MS3476W18-11BY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1735 pcs Podatkovni list MS3476W18-11BY.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 18-11
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3476W18-11BY Usmerjenost Y
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 11
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.391" (35.33mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Podobni izdelki
MS3476W18-11BX
MS3476W18-11BX
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE
Na zalogi: 3002 pcs
Prenesi: MS3476W18-11BX.pdf
RFQ
MS3476W18-11P-LC
MS3476W18-11P-LC
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE
Na zalogi: 2749 pcs
Prenesi: MS3476W18-11P-LC.pdf
RFQ
MS3476W18-11BY
MS3476W18-11BY
Prenesi: MS3476W18-11BY.pdf
MS3476W18-11P
MS3476W18-11P
Opis: CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Prenesi: MS3476W18-11P.pdf
MS3476W18-11B
MS3476W18-11B
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE
Prenesi: MS3476W18-11B.pdf
MS3476W18-11BW
MS3476W18-11BW
Prenesi: MS3476W18-11BW.pdf