MS3476W18-32A
pregled izdelka
Številka dela: MS3476W18-32A
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN HSG PLUG INLINE 32POS PIN
Podatkovni listi: MS3476W18-32A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3476W18-32A
Številka dela MS3476W18-32A Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN HSG PLUG INLINE 32POS PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2052 pcs Podatkovni list MS3476W18-32A.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Unshielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena AMS3476W18-32A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 32
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS3476W18-32A
Velik premer dobavljen 18-32 Vstavi material Aluminum, Olive Drab Cadmium
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG INLINE 32POS PIN
Tok - Max / Contact Bayonet Lock Material spenjanja oreškov, plating 1.391" (35.33mm)
Premer spojne gredi Cadmium Kontaktiraj obliko -
Kontaktni material N (Normal) Vrsta priključka Plug Housing
Material telesa -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3476W18-32AX
MS3476W18-32AX
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE
Na zalogi: 3547 pcs
Prenesi: MS3476W18-32AX.pdf
RFQ
MS3476W18-32AY
MS3476W18-32AY
Na zalogi: 3688 pcs
Prenesi: MS3476W18-32AY.pdf
RFQ
MS3476W18-32AX
MS3476W18-32AX
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN HSG PLUG INLINE 32POS PIN
Prenesi: MS3476W18-32AX.pdf
MS3476W18-30SY-LC
MS3476W18-30SY-LC
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 30POS INLINE
Prenesi: MS3476W18-30SY-LC.pdf
MS3476W18-30SZ
MS3476W18-30SZ
Opis: MS3476W18-30SZ
Prenesi: MS3476W18-30SZ.pdf
MS3476W18-32AW
MS3476W18-32AW
Prenesi: MS3476W18-32AW.pdf
MS3476W18-30SZ-LC
MS3476W18-30SZ-LC
Prenesi: MS3476W18-30SZ-LC.pdf
MS3476W18-30SY
MS3476W18-30SY
Opis: CONN PLUG FMALE 30POS GOLD CRIMP
Prenesi: MS3476W18-30SY.pdf
MS3476W18-32A
MS3476W18-32A
Prenesi: MS3476W18-32A.pdf
Opis: MS3476W18-30SY
Prenesi: MS3476W18-30SY.pdf
Prenesi: MS3476W18-30SZ.pdf
MS3476W18-32AW
MS3476W18-32AW
Prenesi: MS3476W18-32AW.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika