MS3476W20-16AY
pregled izdelka
Številka dela: MS3476W20-16AY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG MALE 16POS INLINE
Podatkovni listi: MS3476W20-16AY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3476W20-16AY
Številka dela MS3476W20-16AY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG MALE 16POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2194 pcs Podatkovni list MS3476W20-16AY.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-16
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3476W20-16AY Usmerjenost Y
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 16
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.531" (38.89mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Podobni izdelki
MS3476W20-16AW
MS3476W20-16AW
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG MALE 16POS INLINE
Na zalogi: 1998 pcs
Prenesi: MS3476W20-16AW.pdf
RFQ
MS3476W20-16A
MS3476W20-16A
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Na zalogi: 2901 pcs
Prenesi: MS3476W20-16A.pdf
RFQ