MS3476W22-55B
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3476W22-55B
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
Podatkovni listi: MS3476W22-55B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3476W22-55B
Številka dela MS3476W22-55B Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2011 pcs Podatkovni list MS3476W22-55B.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 22-55
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3476W22-55B Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 55
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.656" (42.06mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Podobni izdelki
MS3476W22-55AZ
MS3476W22-55AZ
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE
Na zalogi: 3102 pcs
Prenesi: MS3476W22-55AZ.pdf
RFQ
MS3476W22-41SY-LC
MS3476W22-41SY-LC
Opis: CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
Na zalogi: 3040 pcs
Prenesi: MS3476W22-41SY-LC.pdf
RFQ
MS3476W22-55BX
MS3476W22-55BX
Opis: CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE