MS3476W24-31B
pregled izdelka
Številka dela: MS3476W24-31B
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 31POS INLINE
Podatkovni listi: MS3476W24-31B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3476W24-31B
Številka dela MS3476W24-31B Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 31POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1669 pcs Podatkovni list MS3476W24-31B.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-31
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3476W24-31B Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 31
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 31 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.777" (45.14mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16
Podobni izdelki
MS3476W24-31AY
MS3476W24-31AY
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 31POS INLINE
Na zalogi: 2197 pcs
Prenesi: MS3476W24-31AY.pdf
RFQ
MS3476W24-31PW
MS3476W24-31PW
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG MALE 31POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1098 pcs
Prenesi: MS3476W24-31PW.pdf
RFQ
MS3476W24-31BX
MS3476W24-31BX
Opis: CONN PLG HSG FMALE 31POS INLINE
Prenesi: MS3476W24-31BX.pdf
MS3476W24-19SX
MS3476W24-19SX
Opis: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Prenesi: MS3476W24-19SX.pdf
MS3476W24-31BY
MS3476W24-31BY