MS3476W24-61B
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3476W24-61B
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE
Podatkovni listi: MS3476W24-61B.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3476W24-61B
Številka dela MS3476W24-61B Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1537 pcs Podatkovni list MS3476W24-61B.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-61
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3476W24-61B Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 61
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.777" (45.14mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3476W24-61BY
MS3476W24-61BY
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE
Na zalogi: 1598 pcs
Prenesi: MS3476W24-61BY.pdf
RFQ
MS3476W24-61BW
MS3476W24-61BW
Na zalogi: 1595 pcs
Prenesi: MS3476W24-61BW.pdf
RFQ
MS3476W24-61BW
MS3476W24-61BW
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 61POS INLINE
Prenesi: MS3476W24-61BW.pdf
MS3476W24-61AZ
MS3476W24-61AZ
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE
Prenesi: MS3476W24-61AZ.pdf
MS3476W24-61BY
MS3476W24-61BY
Prenesi: MS3476W24-61BY.pdf
MS3476W24-61AY
MS3476W24-61AY
Prenesi: MS3476W24-61AY.pdf
MS3476W24-61BX
MS3476W24-61BX
Prenesi: MS3476W24-61BX.pdf
MS3476W24-61B
MS3476W24-61B
Prenesi: MS3476W24-61B.pdf
MS3476W24-61BX
MS3476W24-61BX