SJT06RT-10-13P
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SJT06RT-10-13P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 13POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: SJT06RT-10-13P.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 290 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 290 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SJT06RT-10-13P
Številka dela SJT06RT-10-13P Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 13POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 290 pcs Podatkovni list SJT06RT-10-13P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 10-13 Shell material Aluminum
Shell Finish Cadmium over Nickel Serija MIL-DTL-38999 I & III, VG 96912, SJT
Pakiranje Bulk Druga imena ASJT06RT-10-13P
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Število pozicij 13 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Polymer
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 13 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold