SJT07RT-16-26PA(014)
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SJT07RT-16-26PA(014)
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: SJT07RT-16-26PA(014).pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 133 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 133 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SJT07RT-16-26PA(014)
Številka dela SJT07RT-16-26PA(014) Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 133 pcs Podatkovni list SJT07RT-16-26PA(014).pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 16-26 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Serija MIL-DTL-38999 I & III, VG 96912, SJT
Pakiranje Bulk Druga imena ASJT07RT-16-26PA(014)
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 26 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Polymer
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Olive Drab
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SJT07RT-14-97P(014)
SJT07RT-14-97P(014)
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 169 pcs
Prenesi: SJT07RT-14-97P(014).pdf
RFQ
SJT07RT-14-5S(014)
SJT07RT-14-5S(014)
Opis: CONN RCPT FMALE 5POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 165 pcs
Prenesi: SJT07RT-14-5S(014).pdf
RFQ
Opis: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP