SJTG06RT-20-41SC(014)
pregled izdelka
Številka dela: SJTG06RT-20-41SC(014)
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: SJTG06RT-20-41SC(014).pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 198 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 198 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SJTG06RT-20-41SC(014)
Številka dela SJTG06RT-20-41SC(014) Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 198 pcs Podatkovni list SJTG06RT-20-41SC(014).pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 20-41 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Serija MIL-DTL-38999 I & III, VG 96912, SJT
Pakiranje Bulk Druga imena ASJTG06RT-20-41SC(014)
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 41 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut, Ground
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold