SJTG06RT-24-19PD
pregled izdelka
Številka dela: SJTG06RT-24-19PD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: SJTG06RT-24-19PD.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 258 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 258 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SJTG06RT-24-19PD
Številka dela SJTG06RT-24-19PD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 258 pcs Podatkovni list SJTG06RT-24-19PD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-19 Shell material Aluminum
Shell Finish Cadmium over Nickel Serija MIL-DTL-38999 I & III, VG 96912, SJT
Pakiranje Bulk Druga imena ASJTG06RT-24-19PD
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Število pozicij 19 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut, Ground
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold