TV06DT-15-15SC-LC
pregled izdelka
Številka dela: TV06DT-15-15SC-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka TV 15C 14#20 1#16 SKT PLUG
Podatkovni listi: TV06DT-15-15SC-LC.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TV06DT-15-15SC-LC
Številka dela TV06DT-15-15SC-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis TV 15C 14#20 1#16 SKT PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1075 pcs Podatkovni list TV06DT-15-15SC-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 (1), 20 (14) Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter - Druga imena AATV06DT-15-15SC-LC
TV06DT1515SCLC
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 15
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca TV06DT-15-15SC-LC
Velik premer dobavljen 15-15 Vstavi material Aluminum, Durmalon™
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 15 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis TV 15C 14#20 1#16 SKT PLUG
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating 1.280" (32.51mm)
Premer spojne gredi Durmalon™ Kontaktiraj obliko -
Kontaktni material C Vrsta priključka Plug Housing
Material telesa -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TV06DT-15-15SE-LC
TV06DT-15-15SE-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 15POS INLINE
Na zalogi: 874 pcs
Prenesi: TV06DT-15-15SE-LC.pdf
RFQ
TV06DT-15-15SA
TV06DT-15-15SA
Opis: CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1032 pcs
Prenesi: TV06DT-15-15SA.pdf
RFQ
TV06DT-15-15SC
TV06DT-15-15SC