TV06DT-15-18BE
pregled izdelka
Številka dela: TV06DT-15-18BE
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE
Podatkovni listi: TV06DT-15-18BE.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 722 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 722 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TV06DT-15-18BE
Številka dela TV06DT-15-18BE Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 722 pcs Podatkovni list TV06DT-15-18BE.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 15-18
Shell material Aluminum Shell Finish Durmalon™
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AATV06DT-15-18BE
TV06DT1518BE
Usmerjenost E
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 18
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja - Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Durmalon™ Premer spojne gredi 1.280" (32.51mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TV06DT-15-18HA
TV06DT-15-18HA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 816 pcs
Prenesi: TV06DT-15-18HA.pdf
RFQ
TV06DT-15-18BB
TV06DT-15-18BB
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE
Na zalogi: 774 pcs
Prenesi: TV06DT-15-18BB.pdf
RFQ
TV06DT-15-18B
TV06DT-15-18B