TV06DT-15-19BA
pregled izdelka
Številka dela: TV06DT-15-19BA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka TV 19C 19#20 SKT PLUG
Podatkovni listi: TV06DT-15-19BA.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 851 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 851 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TV06DT-15-19BA
Številka dela TV06DT-15-19BA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis TV 19C 19#20 SKT PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 851 pcs Podatkovni list TV06DT-15-19BA.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter - Druga imena AATV06DT-15-19BA
TV06DT1519BA
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 19
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca TV06DT-15-19BA
Velik premer dobavljen 15-19 Vstavi material Aluminum, Durmalon™
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis TV 19C 19#20 SKT PLUG
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating 1.280" (32.51mm)