TV06DT-15-55PC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TV06DT-15-55PC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.TV06DT-15-55PC.pdf2.TV06DT-15-55PC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TV06DT-15-55PC
Številka dela TV06DT-15-55PC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4983 pcs Podatkovni list 1.TV06DT-15-55PC.pdf2.TV06DT-15-55PC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 15-55 Shell material Aluminum
Shell Finish Durmalon™ Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
Pakiranje Bulk Druga imena AATV06DT-15-55PC
TV06DT1555PC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 55 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -