TV06DT-19-88SC
pregled izdelka
Številka dela: TV06DT-19-88SC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 88POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.TV06DT-19-88SC.pdf2.TV06DT-19-88SC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 246 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 246 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TV06DT-19-88SC
Številka dela TV06DT-19-88SC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 88POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 246 pcs Podatkovni list 1.TV06DT-19-88SC.pdf2.TV06DT-19-88SC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 19-88 Shell material Aluminum
Shell Finish Durmalon™ Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
Pakiranje Bulk Druga imena AATV06DT-19-88SC
TV06DT1988SC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 88 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 88 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold