TV06DT-21-11JB
pregled izdelka
Številka dela: TV06DT-21-11JB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TV06DT-21-11JB.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 772 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 772 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TV06DT-21-11JB
Številka dela TV06DT-21-11JB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 772 pcs Podatkovni list TV06DT-21-11JB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-11 Shell material Aluminum
Shell Finish Durmalon™ Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATV06DT-21-11JB
TV06DT2111JB
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 11 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold