TV06DT-23-53AB
pregled izdelka
Številka dela: TV06DT-23-53AB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG MALE 53POS INLINE
Podatkovni listi: TV06DT-23-53AB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TV06DT-23-53AB
Številka dela TV06DT-23-53AB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG MALE 53POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5919 pcs Podatkovni list TV06DT-23-53AB.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 23-53
Shell material Aluminum Shell Finish Durmalon™
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AATV06DT-23-53AB
TV06DT2353AB
Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 53
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja -
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Durmalon™
Premer spojne gredi 1.768" (44.91mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 20 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TV06DT-23-35SA-LC
TV06DT-23-35SA-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: TV 100C 100#22D SKT PLUG
Na zalogi: 1664 pcs
Prenesi: TV06DT-23-35SA-LC.pdf
RFQ
TV06DT-23-53HA
TV06DT-23-53HA
Opis: CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 5699 pcs
Prenesi: TV06DT-23-53HA.pdf
RFQ
TV06DT-23-53A
TV06DT-23-53A
Opis: CONN PLUG HSG MALE 53POS INLINE