TV06DT-23-55JB
pregled izdelka
Številka dela: TV06DT-23-55JB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TV06DT-23-55JB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TV06DT-23-55JB
Številka dela TV06DT-23-55JB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4854 pcs Podatkovni list TV06DT-23-55JB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-55 Shell material Aluminum
Shell Finish Durmalon™ Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATV06DT-23-55JB
TV06DT2355JB
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 55 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena -