TV06DT-25-37PC
pregled izdelka
Številka dela: TV06DT-25-37PC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 37POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TV06DT-25-37PC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TV06DT-25-37PC
Številka dela TV06DT-25-37PC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 37POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5706 pcs Podatkovni list TV06DT-25-37PC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-37 Shell material Aluminum
Shell Finish Durmalon™ Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATV06DT-25-37PC
TV06DT2537PC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 37 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 37 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -