TV06DT-25-46PC-LC
pregled izdelka
Številka dela: TV06DT-25-46PC-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG MALE 46POS INLINE
Podatkovni listi: TV06DT-25-46PC-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TV06DT-25-46PC-LC
Številka dela TV06DT-25-46PC-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG MALE 46POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5196 pcs Podatkovni list TV06DT-25-46PC-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-46
Shell material Aluminum Shell Finish Durmalon™
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AATV06DT-25-46PC-LC
TV06DT2546PCLC
Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 46 (44 + 2 Coax)
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja -
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
Premer spojne gredi 1.890" (48.01mm) Vrsta kontakta Crimp