TV06DZ-13-32PC
pregled izdelka
Številka dela: TV06DZ-13-32PC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.TV06DZ-13-32PC.pdf2.TV06DZ-13-32PC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TV06DZ-13-32PC
Številka dela TV06DZ-13-32PC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4787 pcs Podatkovni list 1.TV06DZ-13-32PC.pdf2.TV06DZ-13-32PC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 13-32 Shell material Aluminum
Shell Finish Black Zinc Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
Pakiranje Bulk Druga imena AATV06DZ-13-32PC
TV06DZ1332PC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 32 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -