TV06DZ-25-29PC
pregled izdelka
Številka dela: TV06DZ-25-29PC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TV06DZ-25-29PC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TV06DZ-25-29PC
Številka dela TV06DZ-25-29PC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4989 pcs Podatkovni list TV06DZ-25-29PC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-29 Shell material Aluminum
Shell Finish Black Zinc Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATV06DZ-25-29PC
TV06DZ2529PC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 29 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 29 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -