TV06DZ-25-61SC
pregled izdelka
Številka dela: TV06DZ-25-61SC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TV06DZ-25-61SC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TV06DZ-25-61SC
Številka dela TV06DZ-25-61SC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4989 pcs Podatkovni list TV06DZ-25-61SC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-61 Shell material Aluminum
Shell Finish Black Zinc Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATV06DZ-25-61SC
TV06DZ2561SC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 61 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 61 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena -