TV06RF-13-32SD
pregled izdelka
Številka dela: TV06RF-13-32SD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.TV06RF-13-32SD.pdf2.TV06RF-13-32SD.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 588 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 588 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TV06RF-13-32SD
Številka dela TV06RF-13-32SD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 588 pcs Podatkovni list 1.TV06RF-13-32SD.pdf2.TV06RF-13-32SD.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
RoHS Status Bulk Druga imena AATV06RF-13-32SD
TV06RF1332SD
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 32
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca TV06RF-13-32SD
Velik premer dobavljen 13-32 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Trenutna ocena - Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material D Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TV06RF-15-55P-LC
TV06RF-15-55P-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE
Na zalogi: 4108 pcs
Prenesi: TV06RF-15-55P-LC.pdf
RFQ
TV06RF-13-32SC-LC
TV06RF-13-32SC-LC
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE
Na zalogi: 1211 pcs
Prenesi: TV06RF-13-32SC-LC.pdf
RFQ
TV06RF-13-32SD-LC
TV06RF-13-32SD-LC