TV06RF-15-55PC
pregled izdelka
Številka dela: TV06RF-15-55PC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.TV06RF-15-55PC.pdf2.TV06RF-15-55PC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 665 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 665 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TV06RF-15-55PC
Številka dela TV06RF-15-55PC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 665 pcs Podatkovni list 1.TV06RF-15-55PC.pdf2.TV06RF-15-55PC.pdf
RoHS Status Bulk Druga imena AATV06RF-15-55PC
TV06RF1555PC
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 55
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca TV06RF-15-55PC
Velik premer dobavljen 15-55 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP