TV06RF-21-121PC
pregled izdelka
Številka dela: TV06RF-21-121PC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 121POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.TV06RF-21-121PC.pdf2.TV06RF-21-121PC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 338 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 338 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TV06RF-21-121PC
Številka dela TV06RF-21-121PC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 121POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 338 pcs Podatkovni list 1.TV06RF-21-121PC.pdf2.TV06RF-21-121PC.pdf
RoHS Status Bulk Druga imena AATV06RF-21-121PC
TV06RF21121PC
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 121
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca TV06RF-21-121PC
Velik premer dobavljen 21-121 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 121 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG MALE 121POS GOLD CRIMP