TV06RF-21-121SC
pregled izdelka
Številka dela: TV06RF-21-121SC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 121POS GOLD CRMP
Podatkovni listi: 1.TV06RF-21-121SC.pdf2.TV06RF-21-121SC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 262 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 262 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TV06RF-21-121SC
Številka dela TV06RF-21-121SC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 121POS GOLD CRMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 262 pcs Podatkovni list 1.TV06RF-21-121SC.pdf2.TV06RF-21-121SC.pdf
RoHS Status Bulk Druga imena AATV06RF-21-121SC
TV06RF21121SC
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 121
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca TV06RF-21-121SC
Velik premer dobavljen 21-121 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 121 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG FMALE 121POS GOLD CRMP