TV06RF-25-187PC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TV06RF-25-187PC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 187POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.TV06RF-25-187PC.pdf2.TV06RF-25-187PC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 257 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 257 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TV06RF-25-187PC
Številka dela TV06RF-25-187PC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 187POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 257 pcs Podatkovni list 1.TV06RF-25-187PC.pdf2.TV06RF-25-187PC.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
RoHS Status Bulk Druga imena AATV06RF-25-187PC
TV06RF25187PC
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 187
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca TV06RF-25-187PC
Velik premer dobavljen 25-187 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 187 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG MALE 187POS GOLD CRIMP