TV06RF-25-187SC
pregled izdelka
Številka dela: TV06RF-25-187SC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 187POS GOLD CRMP
Podatkovni listi: 1.TV06RF-25-187SC.pdf2.TV06RF-25-187SC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 197 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 197 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TV06RF-25-187SC
Številka dela TV06RF-25-187SC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 187POS GOLD CRMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 197 pcs Podatkovni list 1.TV06RF-25-187SC.pdf2.TV06RF-25-187SC.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
RoHS Status Bulk Druga imena AATV06RF-25-187SC
TV06RF25187SC
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 187
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca TV06RF-25-187SC
Velik premer dobavljen 25-187 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 187 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG FMALE 187POS GOLD CRMP