TV06RL-13-32SC
pregled izdelka
Številka dela: TV06RL-13-32SC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.TV06RL-13-32SC.pdf2.TV06RL-13-32SC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 464 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 464 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TV06RL-13-32SC
Številka dela TV06RL-13-32SC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 464 pcs Podatkovni list 1.TV06RL-13-32SC.pdf2.TV06RL-13-32SC.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Stainless Steel, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
RoHS Status Bulk Druga imena AATV06RL-13-32SC
TV06RL1332SC
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 32
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca TV06RL-13-32SC
Velik premer dobavljen 13-32 Lastnosti -
Razširjen opis 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Trenutna ocena - Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material C Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TV06RL-13-32SA-LC
TV06RL-13-32SA-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE
Na zalogi: 5451 pcs
Prenesi: TV06RL-13-32SA-LC.pdf
RFQ
TV06RL-13-35A
TV06RL-13-35A
Opis: CONN PLUG HSG MALE 22POS INLINE
Na zalogi: 906 pcs
Prenesi: TV06RL-13-35A.pdf
RFQ
TV06RL-13-32S
TV06RL-13-32S
Opis: CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP