TV06RL-19-28SC
pregled izdelka
Številka dela: TV06RL-19-28SC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 28POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TV06RL-19-28SC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TV06RL-19-28SC
Številka dela TV06RL-19-28SC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 28POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5269 pcs Podatkovni list TV06RL-19-28SC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 19-28 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATV06RL-19-28SC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 28 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 28 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TV06RL-19-28SC-LC
TV06RL-19-28SC-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 28POS INLINE