TV06RL-19-32PC
pregled izdelka
Številka dela: TV06RL-19-32PC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TV06RL-19-32PC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TV06RL-19-32PC
Številka dela TV06RL-19-32PC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5628 pcs Podatkovni list TV06RL-19-32PC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 19-32 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATV06RL-19-32PC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 32 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TV06RL-19-32P-LC
TV06RL-19-32P-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE
Na zalogi: 821 pcs
Prenesi: TV06RL-19-32P-LC.pdf
RFQ
TV06RL-19-32P
TV06RL-19-32P
Opis: CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP