TV06RL-19-32SC
pregled izdelka
Številka dela: TV06RL-19-32SC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TV06RL-19-32SC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TV06RL-19-32SC
Številka dela TV06RL-19-32SC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4085 pcs Podatkovni list TV06RL-19-32SC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 19-32 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATV06RL-19-32SC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 32 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold