TV06RL-25-24PD
pregled izdelka
Številka dela: TV06RL-25-24PD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TV06RL-25-24PD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TV06RL-25-24PD
Številka dela TV06RL-25-24PD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4891 pcs Podatkovni list TV06RL-25-24PD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-24 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATV06RL-25-24PD
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 24 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold