TV06RL-25-43PC
pregled izdelka
Številka dela: TV06RL-25-43PC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 43POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TV06RL-25-43PC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TV06RL-25-43PC
Številka dela TV06RL-25-43PC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 43POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5232 pcs Podatkovni list TV06RL-25-43PC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-43 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATV06RL-25-43PC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 43 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 43 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold