TV06RQL-19-18SC-LC
pregled izdelka
Številka dela: TV06RQL-19-18SC-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE
Podatkovni listi: TV06RQL-19-18SC-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TV06RQL-19-18SC-LC
Številka dela TV06RQL-19-18SC-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4810 pcs Podatkovni list TV06RQL-19-18SC-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 19-18
Shell material Stainless Steel Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AATV06RQL-19-18SC-LC Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 18 (14 + 4 Quadrax)
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Material spenjanja oreškov, plating Stainless Steel, Nickel Premer spojne gredi 1.516" (38.51mm)