TV06RW-15-18BE
pregled izdelka
Številka dela: TV06RW-15-18BE
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE
Podatkovni listi: TV06RW-15-18BE.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TV06RW-15-18BE
Številka dela TV06RW-15-18BE Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5901 pcs Podatkovni list TV06RW-15-18BE.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 15-18
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AATV06RW-15-18BE
TV06RW1518BE
Usmerjenost E
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 18
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Cadmium
Premer spojne gredi 1.280" (32.51mm) Vrsta kontakta Crimp