TV06RW-17-26PA-LC
pregled izdelka
Številka dela: TV06RW-17-26PA-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka TV 26C 26#20 PIN PLUG
Podatkovni listi: TV06RW-17-26PA-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TV06RW-17-26PA-LC
Številka dela TV06RW-17-26PA-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis TV 26C 26#20 PIN PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4348 pcs Podatkovni list TV06RW-17-26PA-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena AATV06RW-17-26PA-LC
TV06RW1726PALC
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 26
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca TV06RW-17-26PA-LC
Velik premer dobavljen 17-26 Vstavi material Aluminum, Olive Drab Cadmium
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis TV 26C 26#20 PIN PLUG
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating 1.406" (35.71mm)
Premer spojne gredi Cadmium Kontaktiraj obliko -
Kontaktni material A Vrsta priključka Plug Housing
Material telesa -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TV06RW-17-26JN-LC
TV06RW-17-26JN-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
Na zalogi: 2255 pcs
Prenesi: TV06RW-17-26JN-LC.pdf
RFQ
TV06RW-17-26PB-LC
TV06RW-17-26PB-LC
Opis: CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE
Na zalogi: 5416 pcs
Prenesi: TV06RW-17-26PB-LC.pdf
RFQ
TV06RW-17-26PA
TV06RW-17-26PA
Opis: CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP