TV06RW-17-73PC
pregled izdelka
Številka dela: TV06RW-17-73PC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 73POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.TV06RW-17-73PC.pdf2.TV06RW-17-73PC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 566 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 566 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TV06RW-17-73PC
Številka dela TV06RW-17-73PC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 73POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 566 pcs Podatkovni list 1.TV06RW-17-73PC.pdf2.TV06RW-17-73PC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 17-73 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
Pakiranje Bulk Druga imena AATV06RW-17-73PC
TV06RW1773PC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 73 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 73 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold