TV06RW-17-73SC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TV06RW-17-73SC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 73POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.TV06RW-17-73SC.pdf2.TV06RW-17-73SC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TV06RW-17-73SC
Številka dela TV06RW-17-73SC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 73POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5937 pcs Podatkovni list 1.TV06RW-17-73SC.pdf2.TV06RW-17-73SC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 17-73 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
Pakiranje Bulk Druga imena AATV06RW-17-73SC
TV06RW1773SC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 73 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 73 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena -